Логотип сайта

Панельні програмовані логічні контролери      

Засоби автоматизації технологічних процесів

Панельний програмований логічний контролер К1-70

К1-70 - потужний панельний ПЛК, призначений для керування технологічними процесами в різних галузях промисловості, енергетиці та ЖКГ.

Кольоровий сенсорний екран дозволяє візуалізувати будь-який промисловий об’єкт, значно спрощуючи керування його технологічним процесом. Наочність і швидкий доступ до всіх параметрів і даних, а також, використання контролера у якості цифрового реєстратора - велика перевага панельного ПЛК К1-70 у порівнянні з «сліпими» і індикаторними контролерами.

Мова програмування - FBD. К1-70 містить бібліотеку функціональних блоків, серед яких є як стандартні, наприклад: логічне І, множення, тригер та ін., так і нестандартні складні блоки, які замінюють цілу групу блоків, керуючи окремими вузлами технологічного процесу (Логічна програма, Програматор та ін.). Є функціональний блок, який можна назвати «контролер в контролері» - це Алгоритм. Він був розроблений для написання програм, що галузяться і мають складну логіку та паралельні в часі процеси. Такі схеми дуже важко реалізувати на стандартному FBD. Блок Алгоритм має 32 входи, 32 виходи, 128 кроків та такі внутрішні функції як If, Then, Else, Flag (32 шт.), Timer (32 шт.), =, <, >,<=, >=, <>, AND, OR, Goto step, OUT, RET, SP (128 шт.), SP(INP1...32). Важливо, що схема, написана в цьому блоці, виконується за один цикл і не створює затримок при виконанні всієї програми.

Написання програми здійснюється безпосередньо з панелі контролера або на компьютері в середовищі P-CAD за допомогою бібліотеки функціональних блоків. Звичайно, другий варіант значно кращий. Програмування з панелі контролера зручно застосовувати безпосередньо на об’єкті, на етапі його налагодження, при необхідності внесення змін в готову програму.

Програмні продукти до контролера К1-70

КОНФІГУРАТОР К1-70 Версія 4.2

Призначення:

- створення SCADA-системи;
- завантаження сторінок SCADA
з компьютера в контролер К1.
- завантаження схеми техпроцесу
з компьютера в контролер К1.

Завантажити файли і PDF

SCADA К1-70 Версія 4.2

Призначення:

- віддалений доступ до схеми і SCADA-системи контролера К1
з компьютера і мережі Internet;
- завантаження архіву графіків з контролера К1 в компьютер.

Завантажити файли і PDF

ПРОГРАМАТОР СУШКИ

Призначення:

- створення, зберігання і завантаження з компьютера в контролер програм сушки деревини.


Завантажити файли і PDF

Відео-інструкції до роботи з програмними продуктами

Створення схем в P-CAD

Створення SCADA - систем 1

Створення SCADA - систем 2

Створення SCADA - систем 3