Логотип сайта

Панельні програмовані логічні контролери      

Засоби автоматизації технологічних процесів

Застосування панельних контролерів серії К1 на сушильних камерах
для сушки деревини

Якісна сушка деревини - один з найбільш затребуваних технологічних процесів в Україні. На сьогодні, за оцінками наших споживачів - фірм, що надають послуги сушки деревини, в Україні не вистачає сушильних камер, попит на сушку деревини значно випереджає пропозицію.

Великою проблемою для підприємств, які надають послуги сушки деревини, та їх замовників, є кінцева якість деревини після сушки. Не поодинокі випадки, коли у зв’язку з незадовільними результатами сушки, підприємствам доводиться відшкодовувати збитки замість отримання прибутку.

Для запобігання таких ситуацій необхідно застосовувати сучасні автоматизовані системи керування, які дозволяють мінімізувати людський фактор і здійснювати контроль сушки на всіх її етапах. Панельний контролер К1-102 - ідеальне рішення для виконання такої задачі.

Контролер К1-102 забезпечує виконання наступних функцій:

- вимірювання температури повітря в камері;

- вимірювання вологості повітря в камері;

- вимірювання вологості деревини (6 каналів, під заказ можна іншу кількість давачів). В якості давачів використовується прилад для вимірювання вологості деревини в комплекті з давачами, виробництва компанії «Горлуш Ко» (м. Київ) або ФОП Бреславський (м. Львів);

- програмне (покрокове) регулювання температури, вологості повітря та вологості деревини у відповідності з завантаженою програмою сушки.


Програми сушки завантажуються в контролер з компьютера за допомогою безкоштовного програмного пакета “Програматор сушки", який дозволяє створювати і зберігати необмежену кількість програм сушки для різних порід і товщин деревини;

- керування вентиляторами перемішування повітря в камері за допомогою реверсивного контактора (вліво, пауза, вправо);

- керування трьохходовим краном (або насосом) подачі теплоносія в камеру (регулювання температури);

- керування клапаном зволоження;

- керування шиберами (або вентиляторами) викиду вологи з камери;

- керування твердопаливним котлом (при необхідності);

- реєстрація всіх необхідних технологічних параметрів (температури в камері, вологості повітря в камері, вологості деревини, температури води після котла та ін.);

- вивід на дисплей аварійних повідомлень, журнал подій;

- діагностика несправностей вентиляторів за допомогою зворотнього зв’язку через дискретні вводи;

- ручне керування об’єктами регулювання з панелі контролера;

- віддалений доступ і керування процесом з компьютера та інтернету;

ПРОЕКТ «СУШИЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ»

   Необхідно зазначити, що контролери К1-102 і К1-70 можуть одночасно керувати і 2 - 4 камерами сушки деревини, що істотно зменшує витрати на автоматизацію сушильних камер.
   Робимо, також, готові щити керування у комплекті з силовою частиною (пускачі, теплові реле) або без неї.
   На фото - контролер для керування 4-ма сушками деревини, який працює на Червоноградському підприємстві з виготовлення меблів «АрборДрев».

   Іноді, крім керування власне сушильними камерами, є необхідність керувати і твердопаливними котлами, які забезпечують систему нагріву гарячою водою.
   У цьому випадку зручним є можливість реєстрації температури в котлі, а також, температури подачі води безпосередньо в систему радіаторів, особливо,
якщо загрузка котла ручна і є необхідність здійснювати контроль роботи персоналу.

Логотип сайта