Приклади застосування 

контролерів серії К1 -

- реальні проекти, які працюють.

Об’єкт:
Сушильний комплекс з виробництва брикетів із біовідходів
Контролер К1-102 забезпечує регулювання температури в теплогенераторі і на виході з сушильного барабану, керуючи обертами вентилятора піддуву і димососа, а також, автоматичне послідовне включення - виключення всіх механізмів сушильного комплексу: сушильного барабану, дозатора, транспортера вигрузки, циклону, живильника-дозатора, транспортера загрузки, шнека і фільтра. За допомогою дискретних вводів організована діагностика несправностей всіх вузлів сушильного комплексу, що забезпечує видачу аварійних повідомлень і відповідної сигналізації.
Головна сторінка SCADA
Сторінка Ручне керування

Комплект блоків вводів-виводів

Аналогові вводи:     2 шт.
Аналогові виводи:   2 шт.

Дискретні вводи:     9 шт.
Дискретні виводи:   10 шт.

Головна сторінка SCADA
Сторінка Ручне керування

Комплект блоків вводів-виводів

Аналогові вводи:     5 шт.
Аналогові виводи:   3 шт.
Дискретні вводи:     14 шт.
Дискретні виводи:   13 шт.

Сторінка Керування котлом
Об’єкт:
Комплекс сушки зерна
Контролер К1-102 забезпечує регулювання температури на виході з твердопаливного котла, керуючи обертами вентилятора піддуву, вентилятора 2 (вторинне повітря) і димососа, а також, автоматичне послідовне включення - виключення всіх механізмів сушильного комплексу: норії завантаження і її заслінки, скальператора, основного вентилятора сушки, механізма вигрузки, транспортера вигрузки, норії рециркуляції, вентилятора охолодження, норії охоложення і її заслінки. Контролер відслідковує рівень зерна в сушці, його температуру і вологість, автоматично визначаючи напрямок руху зерна в сушильному комплексі. Є можливість і напівавтоматичного режиму сушки, коли в автоматі працює тільки завантаження зерна, або процес сушки. Є і повністю ручний режим. За допомогою дискретних вводів організована діагностика несправностей всіх вузлів сушильного комплексу, що забезпечує видачу аварійних повідомлень і відповідної сигналізації.
Об’єкт:
Комплекс переробки органічних відходів
Комплекс переробки органічних відходів побудований поблизу перепелиної ферми, тому сировиною для переробки є пташиний послід. Продуктами переробки (процесів бродіння) є біогаз, який збирається в спеціальну гумову надувну ємність і в подальшому використовується для потреб господарства, а також, сухий залишок - органічне добриво. Контролер К1-102 забезпечує регулювання температури в робочих ємностях - метантеку і гідролізній, перемішування продукту по таймеру на протязі доби та необхідний напрямок руху продукту по системі шляхом включення відповідних електромоторів. За допомогою дискретних вводів відбувається контроль рівнів продукту у всіх 3-х ємностях. Як завжди, на подібних об’єктах, окрім автоматичного режиму, організований і напівавтоматичний режим роботи, при якому оператор з панелі контролера, натисканням однієї кнопки, може здійснювати перекачку продукту по певному алгоритму. Всі параметри (температури і тиск газу на виході) архівуються у вигляді графіків для подальшого аналізу і контролю.
Головна сторінка SCADA
Сторінка Ручне керування
Сторінка Задавачі температури і часу

Комплект блоків вводів-виводів

Аналогові виводи:   3 шт.
Дискретні вводи:     6 шт.
Дискретні виводи:   13 шт.

Головна сторінка SCADA
Сторінка Ручне керування
Сторінка Програмування

Комплект блоків вводів-виводів

Аналогові вводи:     4 шт.
Дискретні вводи:     1 шт.
Дискретні виводи:   4 шт.

Об’єкт:
Піч електрична закалочна (350 кВт)
Контролер К1-102 контролює температуру у 4-х зонах камери і керує трьома групами тенів загальною потужністю 350 кВт. Регулювання - програмне, покрокове, з набором і витримкою температури в часі на кожному кроці. Можливість створення і збереження в пам’яті 8-ми програм. Архивування процесу нагріву у вигляді графіків. Оскільки піч дуже велика, а деталі, що підлягають термічній обробці, мають високу вартість, то процес нагріву і охолодження має бути записаний у електронному табличному вигляді і на папері. Для цього використовується програмний пакет «SCADA K1-102».
Об’єкт:
Гідравлічний прес
Контролер К1-102 забезпечує роботу гідравлічного преса, контролюючи всі необхідні параметри: положення рухомої поперечини і виштовхувача, тиск у всіх циліндрах, температуру масла. Оскільки прес дуже потужний і має великі габарити (висота разом з усім необхідним обладнанням - 6 метрів), позиціонування рухомої поперечини здійснюється за допомогою 4-х оптичних лінійок, які встановлені по його кутах, на бічних циліндрах. Від блоку швидких вводів-виводів контролер приймає значення 4-х лінійок і обчислює можливий перекос між кутовими значеннями. Під час роботи пресу, у випадку великих навантажень, може відбуватись перевищення встановленного критичного значення перекосу, що спричиняє аварійну ситуацію і робота преса зупиняється.
Сторінка Програмне керування
Сторінка Налагодження гідросистеми

Комплект блоків вводів-виводів

Аналогові вводи:     12 шт.
Дискретні вводи:     10 шт.
Дискретні виводи:   32 шт.

Сторінка Вибір режиму
Сторінка SCADA-системи “Камера сушки 1"
Сторінка “Водяний котел”
Головна сторінка
Сторінка “Ручне керування
Проект:
СУШИЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ
Великою проблемою для підприємств, які надають послуги сушки деревини, та їх замовників, є кінцева якість деревини після сушки. Не поодинокі випадки, коли у зв’язку з незадовільними результатами сушки, підприємствам доводиться відшкодовувати збитки замість отримання прибутку. Для запобігання таких ситуацій необхідно застосовувати сучасні автоматизовані системи керування, які дозволяють мінімізувати людський фактор і здійснювати контроль сушки на всіх її етапах. Панельний контролер К1-102 - ідеальне рішення для виконання такої задачі.
ПРОЕКТ:
ПАРОВИЙ КОТЕЛ
Контролери К1-102 успішно застосовуються в енергетичній галузі. Останнім часом особливо актуальним і затребуваним є застосування контролерів К1-70, К1-102 на промислових об’єктах, де в якості палива використовуються пелети, щипа, солома, дрова, шлак, що у порівнянні з газом, дозволяє підприємствам в декілька разів знизити енерговитрати. До таких об’єктів належать, наприклад, котли, сушки зерна і деревини, лінії з виробництва пелет, гранул, брикетів, біогазові установки та інше обладнання. В якості конкретного прикладу можна навести досвід застосування контролерів К1-102 для керування твердопаливними паровими котлами потужністю 8 МВт (виробник ТОВ ”Котлоенергосервіс М. Ю. В”) на підприємстві “Будфарфор” (м. Славута, Хмельницька обл., Україна).
Сторінка SCADA-системи
Сторінка “Ручне керування
Сторінка “Ручне керування
Сторінка “Ручне керування
Головна сторінка SCADA-системи "Теплиця"
Головна сторінка SCADA
Сторінка Ручне керування
Сторінка Ручне керування
Проект:
ТЕПЛИЦЯ
Культивування рослин в закритому грунті, а також, вирощування розсади в спеціалізованих приміщеннях набуває дедалі більшого поширення. Автоматизація цих об’єктів набагато спрощує їх експлуатацію і дає відчутний економічний ефект. Контролери серії К1 широко застосовуються як на окремих теплицях, так і на цілих тепличних комплексах, які можуть мати в складі твердопаливні котли, системи розподілу тепла, складські та побутові приміщення та інші об’єкти. Часто, для економії коштів, будується одна теплиця, але для вирощування різних культур. В такому разі в ній виокремлюються декілька зон культивування, в кожній з яких встановлюються свої механізми керування кліматом: освітлення, полив, зволоження, підігрів, витяжка тощо... Контролери К1-70 і К1-102 забезпечують регулювання всіх параметрів в кожній з таких зон, незалежно одна від одної.