GSA

ПРОВІДНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ПАНЕЛЬНИХ ПЛК

ПРОДУКЦІЯ

Панельні ПЛК №1
в Україні

ПРОЕКТИ

Застосування панельних ПЛК.

НОВИНИ

Слідкуйте за нашими оновленнями

     Створення тепер вже відомого продукту – панельного контролеру К1-102 виглядає як типовий український стартап. Його історія почалася в 2010 році, коли відомому українському розробнику і програмісту – Станіславу Ганському – одному із засновників відомої Житомирської фірми «Промприлад», прийшла ідея створити продукт, який би полегшував автоматизацію складних технологічних процесів. Таким продуктом виявився панельний програмований логічний контролер, основною перевагою якого в порівнянні зі звичайними ПЛК є наочність, простота в програмуванні і діагностиці роботи схеми.
   На цьому етапі до Станіслава доєднався його брат – Віталій, і з часом, виробництво панельних контролерів серії К1 виокремилось в самостійний напрямок, а згодом, народилась і нова торгівельна марка GSA.
Перша модель – К1-57 – була зроблена на базі 8-ми кольорової LCD-панелі з діагоналлю 5,7 дюйми, фірми Winstar. Наступним етапом розвитку був перехід на повнокольорову TFT-панель (5,7 дюйми) і випуск бюджетної моделі К1-35 (TFT-панель 3,5 дюйми). Паралельно з цим покращувалось програмне забезпечення, технічні характеристики і можливості SCADA-системи контролерів.
2015 рік став багато в чому визначальним – повністю оновилась платформа і вийшли нові потужні моделі контролерів: К1-70 і К1-102 з TFT-панелями відповідно 7 і 10,2 дюйми. Модель К1-57 знімається з виробництва, її нішу посядає більш досконала К1-70. За 2 роки виходить декілька оновлень програмного забезпечення контролерів К1-70 і К1-102, які роблять їх ще більш потужними, а на початку 2017-го, знову відбувається перехід на більш нову платформу, в основі з мікроконтролером ATSAM4E фірми Atmel.

   Цікаво, що розвиток технології виробництва контролерів серії К1 йде паралельно з розвитком технологій виробництва кольорових екранів фірми Winstar, а також, виробництва мікроконтролерів фірми Atmel. Можна сказати, що у своєму розвитку GSA рухається разом з відомими світовими виробниками електронних компонентів, що забезпечує відмінну якість та надійність в роботі всім наших продуктів.